Amy Winehouse: "De duivel voedt me drugs"
Het is een tijd geleden dat Amy nog eens fris en monter voor de dag kwam.
Amy Winehouse levert een gevecht met niemand minder dan Satan hemzelve. Eerder deze week raakte ze zo gefrustreerd in de opnamestudio dat ze de duivel aanriep en hem verweet haar drugs te voeden.
Gitaar van 4.000 euro stukgeslagenAmy probeert nummers te schrijven voor haar derde album, maar dat wilde deze week niet vlotten. Ze slaagde er slechts in een repetitief riedeltje van twee noten te spelen op haar gitaar van 4.000 euro. Ze werd er zo gefrustreerd van dat ze het instrument stuksloeg en schreeuwde dat de duivel haar in zijn macht heeft.
Zelfmoorddreiging"Ze is compleet het noorden kwijt", aldus een ooggetuige. Dat het slecht gesteld is met Amy's mentale gezondheid, is als stellen dat de politiek in dit land op wieltjes loopt. Eerder deze maand kwam aan het licht dat ze ermee had gedreigd zichzelf van kant te maken. Ze ging ook een fan telijf die het zich waagde een handtekening te vragen.
Producer Mark Ronson heeft inmiddels onthuld welk nummer hij en Amy opnemen voor een huldealbum aan Quincy Jones. Het wordt
'You Don't Own Me', het nummer dat in de jaren zestig een hit was voor Leslie Gore. (lb)