Jack Osbourne beweert dat hij per email werd ontslagen nadat bekendraakte dat hij aan multiple sclerosis lijdt. Osbourne voelt zich beledigd omdat de bonzen van het tv-bedrijf niet eerst met hem overlegden vooraleer ze besloten dat hij niet in staat zou zijn deel te nemen aan een spelshow.
Vijf weken geleden werd bij de zoon van Ozzy en Sharon Osbourne MS vastgesteld.
Beledigd
"Ik was geboekt voor een job, en toen mijn diagnose bekendraakte vond het productiebedrijf dat ik er niet toe in staat was. Dat is wat me nog het meest tegen de borst stuit, dat zij beslissen wat ik wel en niet kan. Ze vonden het zelfs niet nodig me eens op te bellen, alles verliep via agenten en advocaten. Daardoor voelde ik me zwaar beledigd".
Militaire oefeningen
Aangenomen wordt dat het om de NBC-show 'Stars Earn Stripes' gaat, waarin soldaten celebrities aan militaire oefeningen onderwerpen. Een medewerker van die show gaf tegenover The Sun toe dat geoordeeld werd dat Jack die uitdagingen niet aan zou kunnen, maar zegt dat hij het "moeilijk te geloven" vindt dat hij daarover via email werd ingelicht.
De reeks, met Mohammed Ali's dochter Laila en 'Superman' Dean Cain, komt in augustus op het scherm in de VS.
MS is een chronische ziekte die de zenuwcellen in de ruggengraat en het brein aantast.

© 2013 De Persgroep Digital - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.
Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.volkskrant.nl.