08/02/12, 15u35
Het zullen ongetwijfeld zware dagen én nachten zijn voor Victoria Beckham... Naast de zorg voor haar zes maanden oude dochtertje Harper (plus 3 zonen) en de New York Fashion Week die morgen van start gaat, moet deze ex-Spice Girl ook nog oscarjurken ontwerpen voor niemand minder dan Cameron diaz, Charlize Theron en Gwyneth Paltrow.
Wanneer celebs je uitkiezen voor het creëren van dé outfit van het Hollywoodjaar, mag je elk restantje van twijfel achterwege laten en jezelf een succesvol designer voelen. De oscarjurken zijn de paradepaardjes van de belangrijkste rode loper van het jaar. Daar mag (lees: moet) dus wel wat werk in gestoken worden.
Vooruit met de geit!
Er wordt dan ook gezegd dat Victoria momenteel de klok rond werkt om alles op tijd af te ronden voor dit glamoureuze event dat eind deze maand (26 februari) plaatsvindt. Een insider sprak met de Daily Mirror: "Posh werkt nu dag en nacht om tegemoet te komen aan de aanvragen". Er wordt zelfs gezegd dat ze nooit eerder zo hard heeft moeten knokken om alles rond te krijgen, maar ondanks de druk opvallend rustig blijft en altijd even energiek verschijnt.
Fashion Week
Gisteren landde Victoria met haar schattig dochtertje Harper in New York, net op tijd voor de Fashion Week die morgen begint. Ze zal er dan ook haar nieuwste collectie onthullen en aan de drukke ticketverkoop te zien, zijn de plaatsjes voor haar catwalkvertoning zeer gegeerd.
Oscars
Misschien zijn er wel nog meer celebs die een oogje hebben laten vallen op een Poshjurk voor de oscars, haar ontwerpen vallen namelijk wel vaker in de smaak bij celebs. Zo werden onder andere Drew Barrymore, Blake Lively, Mary J. Blige, Kate Winslet, de rest van het Spice Girls-team en recent ook Michelle Williams gespot in outfits van Victoria Beckham. (lf)