24/11/11, 11u20
© bruno
Jordan vreest dat ze het doelwit is van kidnappers nadat onder haar auto een toestel werd aangetroffen waarmee ze kan gelokaliseerd worden. De zogenaamde 'tracker' werd ontdekt tijdens een onderhoudsbeurt van haar roze Range Rover.
-
© bruno
"De auto werd op 16 augustus voor het laatst nagezien, dus daarna moet iemand die tracker op mijn eigendom onder de auto geïnstalleerd hebben", verklaarde het glamourmodel aan de Daily Star.
Beangstigend"Begin dit jaar kreeg ik al een ontvoeringsdreigement, dus we vragen ons nu af of het daarmee te maken heeft. Het komt er op neer dat wie dat toestel onder mijn auto aanbracht op elk moment wist waar ik was en me kon volgen, mogelijks met het doel me te ontvoeren. Het is beangstigend".
VeiligheidsnummerJordan, echt naam Katie Price, heeft de politie ingelicht en hoopt nu dat die de persoon kunnen vinden die het toestal aan haar wagen bevestigde.
"Gelukkig droeg het toestel een veiligheidsnummer, zodat de politie wellicht kan natrekken waar het gekocht werd en hopelijk achterhalen wie hiervoor verantwoordelijk is".
Inspector Gadget.comJordan heeft drie kinderen: Harvey (9), Junior (6) en Princess Tiaamii (4). Onlangs liet ze haar huis in Brighton extra beveiligen. "Mijn huis lijkt nu wel Inspector Gadget.com, want ik zit in mijn eentje op een domein van 21 hectare. Hekken, camera's, paniekknoppen, noem maar op, ik heb het".
Twee jaar geleden was Jordan al eens het doelwit van ontvoerders. (bang/lb)
-
© bruno