Het is zover, Mary-Kate and Ashley krijgen hun eerste Vogue cover. Ieder jaar brengt het magazine een 'Best Dressed' editie uit en dit jaar stond alles in teken van 'Dynamic Duo's'.
Vorig jaar was het Blake Lively die de cover mocht sieren als best geklede celeb, maar deze keer nam Vogue duidelijk geen genoegen met slechts 1 kleerkast vol high fashion.
De lezers kregen de kans om op Vogue.com te kiezen uit een top van dynamische duo's of simpelweg: bekende zussen. De poll kreeg de verwarrende titel 'Sibling Rivalry', wat mij toch het idee geeft dat je zou kunnen kiezen welk zusje zich het beste kleedt. Zou dat niet veel plezanter zijn?
De dynamische duo's die naast de titel waren:
2. Ella en Dakota Fanning
3. Claire, Virginie, Jenna en Prisca Courtin-Clarins
4. Ruby en Lily Aldridge
5. Poppy en Cara Delevingne
6. Bianca en Coco Brandolini
7. Beyoncé en Solange Knowles
8. Charlotte Gainsbourg en Lou Doillon
9. Pippa Middleton en Catherine, Duchess of Cambridge
10. Kate en Rooney Mara
Uiteraard hebben ze ook aandacht gegeven aan een aantal bekende snoetjes die gewoon geen kans maakten omdat ze zusloos door het leven gaan. De favorietjes dit jaar zijn Kate Moss, Kristin Stewart, Florence Welch en Emma Stone. (lf)

© 2013 De Persgroep Digital - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.
Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.volkskrant.nl.