23/06/10 12u21
Lady Gaga wil samenwerken met de Duitse wetenschapper Günther Von Hagens, bekend van zijn 'Körperwelten'-tentoonstellingen. Gaga wil zijn in verscheidene poses gefixeerde lijken op het podium gebruiken tijdens haar huidige 'Monster Ball Tour'.
"Gaga is gefascineerd door het werk van Von Hagens. Ze ziet in hem een verwante ziel en wil hem binnenkort ontmoeten in New York om een en ander te bespreken", aldus een bron in The Sun.
"Ze hebben contact gehad via email, en ze wil de lijken voor het eerst gebruiken tijdens haar concert in Las Vegas. Dit heeft niemand ooit eerder gedaan, lijken als onderdeel van een concert".
LapdanceMaandag schokte Lady Gaga nog de bezoekers van de New Yorkse striptent HeadQuarters toen ze haar aan-en-af-vriendje Matt Williams op een lapdance trakteerde. "Ze droeg een doorzichtig jumpsuit met slechts enkele glitters op haar tepels en haar kruis. Zij en Matt zaten de hele tijd aan elkaars lijf. Het werd zo erg dat andere bezoekers hen aanmaanden om een Champagne Room te huren, waar ze hem een privé-lapdance kon geven. Wat ze ook prompt deden", aldus een bron in de New York Post.
Albumtitel tatoeërenMaar intussen blijft Gaga ook beestig hard werken. Begin volgend jaar wil ze haar nieuw album uitbrengen en de titel ervan wil ze op haar lijf laten tatoeëren. "Ik heb er maandenlang aan gewerkt, het kwam allemaal heel snel. Andere artiesten doen er jaren over, ik niet. Ik schrijf elke dag nieuwe nummers. Ik denk dat ik de titel van het album ga laten tatoeëren en de foto ervan verspreiden", verklaarde ze in Rolling Stone. (bang/lb)