16/03/10 14u55
Céline Dion met haar echtgenoot René Angelil en hun zoon René Charles.
-
Jean-Jacques Goldman
Céline Dion gaat opnieuw de Franstalige toer op. De Canadese zangeres werkt aan een nieuw album met Franstalige nummers. De release is gepland voor eind 2010 of begin volgend jaar, zo meldt echtgenoot en muziekproducer René Angelil in een interview met Le Parisien.
"De muziek zal in Parijs opgenomen worden, de stem van Céline in Florida of Montréal", geeft de producer aan. "Vijf nummers zijn al afgewerkt".
"Onze grote droom is om Jean-Jacques Goldman opnieuw enkele nummers te laten schrijven voor de plaat", zegt Angelil. De Franse muzikant en songwriter heeft altijd "een aandeel" gehad in de Franstalige albums van Céline Dion.
"Hij houdt zich niet zo veel meer bezig met muziek. Zijn familie komt nu op de eerste plaats. We hebben hem nog geen nummers gevraagd, maar misschien wil hij er wel een of twee voor ons schrijven", alsnog Angelil, die in Parijs zijn biografie "Derrière le conte de fées" heeft voorgesteld.
D'eux in 1995Jean-Jacques Goldman werkte de laatste keer in 1995 samen met Dion. Hij schreef toen het album D'eux, waarvan wereldwijd maar liefst 7 miljoen exemplaren van werden verkocht. Het laatste Franstalige album van Céline Dion, D'elles, dateert van 2007. De zangeres geeft op 15 maart 2011 het startschot van een nieuwe reeks concerten in Las Vegas. (belga/mvdb)