Robert Pattinson op de vlucht voor zijn fans

10/11/09, 16u42
'Twilight'-acteur Robert Pattinson (23) voelt zich niet op zijn gemak bij zijn fans. De weinige momenten dat de ster zich veilig voelt, is tijdens de opnames van een film. "Daarom probeer ik zoveel mogelijk te werken. Ik heb gedurende drie maanden mijn hotelkamer zelden verlaten", zegt de Brit in een interview met het magazine 'Elle'.
 
Om zijn vrouwelijke aanbidders te snel af te zijn, heeft hij een strategie ontwikkeld. "Ik ga naar het vreselijkste frietkot in de stad. Dat verwacht toch niemand", vertelt Pattinson.
 
Sinds zijn rol als sexy vampier Edward in 'Twilight' is Robert Pattinson een heus tieneridool. Het tweede deel van de vampier-trilogie, 'New Moon', komt op 18 november in de Belgische zalen. (anp/svm)
mailIcon print | Meer bookmarks |
Aan het laden...