Lars Ulrich wil Metallica ruilen voor Deep Purple

06/01/09, 14u16
Drummer Lars Ulrich verlaat tijdelijk Metallica en wil de hort op met zijn idolen van Deep Purple. Ulrich heeft zelf voorgesteld om de reünie van de Mk III-lineup met huidig Whitesnake-zanger David Coverdale, stergitarist Ritchie Blackmore, bassist Glenn Hughes en keyboardspeler John Lord te vervoegen wanneer ze op wereldtournee gaan.

Drummer Ian Paice, die in de huidige officiële line-up van Deep Purple speelt, zal niet deelnemen aan de tournee, zodat Ulrich zijn plaats op de drumstoel kan innemen. "Ze hebben gewoon een drummer nodig. Ik ben vrijwilliger. Als ze me willen, heeft David Coverdale mijn nummer", aldus Ulrich in Blabbermouth.

In 2006 speelde Ulrich tijdens een show in San Francisco bij Deep Purple frontman Ian Gillan, toen die daar 'Smoke on the Water' speelde. (lb/sam)
mailIcon print | Meer bookmarks |
Aan het laden...