Kiss niet welkom op Michael Jackson Tribute Concert

17/08/11, 17u40
© reuters

Kiss mag op 8 oktober niet optreden op het Michael Jackson Tribute Concert in het Millenium Stadium in Cardiff. De band was maandag uitgenodigd door concertorganisator Chris Hunt maar die uitnodiging werd een dag later al ingetrokken nadat Jackson-fans Hunt confronteerden met uitspraken van zanger Gene Simmons over Wacko Jacko.

Michael Jackson had zich verschillende keren geuit als een Kiss-fan en Hunt had de groep daarom uitgenodigd voor het concert. Na de bekendmaking dat Kiss zou optreden op het tribute-concert, werd Hunt overstelpt met berichten van fans die Simmons citeerden. Daarop werd de uitnodiging ingetrokken.

Michael Jackson werd in 2005 vrijgesproken van het misbruiken van een 13-jarige jongen. Ook over andere kinderen waren er geruchten. Kort na de dood van Jackson had Simmons onder meer gezegd: "Waar rook is, is vuur, ik twijfel er niet aan dat hij die kinderen misbruikt heeft."
 
Hebben wel al toegezegd voor het concert: Cee Lo Green, Leona Lewis, Smokey Robinson en Christina Aguilera. (belga/gb)
mailIcon print | Meer bookmarks |
Aan het laden...