Uitbureau, verantwoordelijk voor de ticketverkoop van 80 procent van alle theatervoorstellingen op de Gentse Feesten, heeft al 35.000 tickets verkocht. Dat zijn er evenveel als alle tickets die over de volledige Gentse Feesten-periode in 2011 over de toonbank gingen.
"Verschillende voorstellingen zijn uitverkocht", aldus Ilse Everaert van Uitbureau. "Onder meer de voorstellingen van Circus Ronaldo op het straattheaterfestival MiramirO, maar ook de conference van Pierke Pierlala en de speciale Gentse Feestenshow van Walter Baele."
Op 35.000 tickets werden er 9.000 voor kindervoorstellingen verkocht, wat bijna één op de vier is. Ondanks de goede verkoopcijfers zijn er wel nog tickets beschikbaar voor veel voorstellingen.
Elke dag om 15 uur worden aan de balie en online een aantal tickets aan halve prijs verkocht, soms zelfs van uitverkochte voorstellingen. Uitbureau doet de verkoop van 130 producties, goed voor ongeveer 750 voorstellingen.

© 2013 De Persgroep Digital - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.
Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.volkskrant.nl.