dmmeer sport

Haneveer naar tweede kwalificatieronde Masters snooker

In het Welshe Prestatyn heeft Bjorn Haneveer zich vandaag voor de tweede kwalificatieronde van het Masters geplaatst. Onze 33-jarige landgenoot zette de 21-jarige Engelsman Lee Page aan de kant. Met een 120 in het eerste frame liet Haneveer de hoogste break van de sessie optekenen.
 
In de tweede voorronde (best of 9) neemt Haneveer, 73e op de voorlopige wereldranglijst, het op tegen de Engelsman Ricky Walden, de nummer 20 van de wereld en 13e op de voorlopige wereldranking.
 
Wildcard voor Masters
De weg naar een wildcard voor het Masters is sowieso nog lang. Haneveer moet liefst zes wedstrijden winnen om zich te plaatsen voor de eerste ronde van het finaletoernooi, dat op 10 januari van start gaat in Londen.
 
Ook Jimmy White, winnaar van het Masters in 1984, mikt nog op een wildcard. De 47-jarige Engelsman won dankzij breaks van 67, 73, 80 en 70 met 4-1 van Andrew Norman. In de tweede ronde wacht hem met Ian McCulloch een zware klus.
 
Ken Doherty uitgeschakeld
Voormalig wereldkampioen Ken Doherty is er niet meer bij. De Ier, finalist in 1999 en 2000 en in 2008 nog halvefinalist, moest met 4-2 de duimen leggen voor het 18-jarig Welsh talent Michael White. (belga/ka)
26/10/09 19u51
      mailIcon Mail een vriend(in)      printIcon Printversie

Lees ook

Alles over


http://the-acap.org/acap-enabled.php © De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.