De Duitse Formule 1-piloot Timo Glock kan niet starten in de Grote Prijs van Europa, de achtste WK-manche van het seizoen die op het stratencircuit van het Spaanse Valencia gereden wordt. Glock sukkelt met een maag- en darminfectie, meldt zijn team Marussia vanmorgen.
"De dokters hebben hem aangeraden dat het niet verstandig was om van start te gaan. Hij kan zich dan ook beter focussen op zijn herstel", klinkt het. De 30-jarige Glock had gisterennamiddag ook al moeten passen voor de kwalificaties, maar werd door de wedstrijdjury opgevist dankzij zijn tijden in de vrije oefenritten van vrijdag en gisterenmorgen.
Met de Fransman Charles Pic komt er dus maar één piloot aan de start bij Marussia-Cosworth, het ex-team van Jérôme D'Ambrosio. Pic reed gisteren de 23e tijd en vertrekt als laatste op de startgrid.

© 2013 De Persgroep Digital - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.
Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.volkskrant.nl.