Nadal moet knokken voor zijn plaatsje in kwartfinale Parijs

Door: redactie − 13/11/09, 10u14

  • Tommy Robredo mocht voor de match serveren, maar zag dan een ijzersterke Nadal.

Rafael Nadal heeft zich gisteren geplaatst voor de kwartfinales van de Masters in Parijs. Maar de Spanjaard heeft tegen zijn landgenoot Tommy Robredo serieus moeten knokken voor dat plaatsje.

De eerste set ging met 6-3 vlotjes naar de nummer twee op de wereldranglijst. Robredo was echter niet van plan zich zomaar naar de slachtbank te laten leiden en nam de tweede set met 3-6. In de derde en beslissende set mocht Robredo zelfs serveren voor de wedstrijd. Maar plots kreeg hij een fantastische Nadal tegenover zich, die de klus klaarde met 7-5.

Door zijn overwinning behoudt Nadal de kans om aan het einde van het seizoen Roger Federer opnieuw af te lossen als nummer één van de wereld. De Zwitser ging woensdag in de tweede ronde van de Masters immers verrassend onderuit tegen de Fransman Julien Benneteau. (ka)

mailIcon print | Meer bookmarks |
Aan het laden...