terug naar DeMorgen
Aanmelden Welkom | Afmelden
 
  • RSS
  • video
  • foto
  • tv
  • online krant
  • lezersservice
  • abonnement
De Morgen
  • Nieuws
  • Sport
  • geld
  • Muziek
  • Opinie
  • Planet Watch
  • Technocity
  • Magazine
  • cultuur & media

  • Voetbal
  • Wielrennen
  • Tennis
  • Auto- & Motorsport
  • Meer Sport

Péraud met helikopter naar pasgeboren baby

Bewerkt door: redactie − 15/07/12, 14u54  − Bron: AD.nl
© photo news.

Jean-Christophe Péraud heeft gisteren na de dertiende etappe van de Ronde van Frankrijk een bliksembezoek gebracht aan zijn pasgeboren dochter. De kopman van Ag2r werd in een helikopter van de Tour-organisatie naar Aubenas gevlogen, waar hij zijn dochtertje Valentine kon bewonderen. Het meisje kwam gisterochtend ter wereld, enkele weken eerder dan verwacht.

Péraud had na overleg met zijn familie besloten de Tour te vervolgen en stapte dus 'gewoon' op de fiets voor de rit naar Le Cap d'Agde. Enkele uren na zijn bezoek per helikopter (Maxime Monfort deed het hem in 2010 voor) vrouw en kind, voegde hij zich weer bij zijn ploeggenoten van Ag2r.

De Zwitserse tijdritspecialist Fabian Cancellara verliet donderdag de Tour om in Bern zijn zwangere vrouw bij te staan. De winnaar van de proloog in Luik meldde gisteren trots dat zijn tweede 'prinsesje' is geboren, Elina. Bauke Mollema stapte donderdag tijdens de etappe af omdat hij slecht herstelde van de verwondingen die hij eerder in de Tour bij een valpartij had opgelopen. De Nederlandse wielrenner kon daardoor gisteren wel getuige zijn van de geboorte van dochter Julien.

mailIcon print | Meer bookmarks |
Aan het laden...

    verwant nieuws

  • Péraud: "Nog nooit zo dicht bij ritzege" Péraud: "Nog nooit zo dicht bij ritzege" - 13/07/12
  • Millar redt de Tour van Garmin na vreemd tactisch plan Sky, Goss krijgt 30 (!) groene strafpunten Millar redt de Tour van Garmin na vreemd tactisch plan Sky, Goss krijgt 30 (!) groene strafpunten - 13/07/12

    Nuttige links

  • AG2R Prévoyance
  • Tour de France officiële website

    meer over

    • Ag2r Prévoyance
    • Tour de France
  • AG2R La Mondiale wil in 2013 beter doen dan jaar voordien

Aan het laden...

    De Morgen.be

  • RSS (wat is RSS?)
  • De Morgen op Facebook
  • De Morgen Nieuwsbrieven
  • Toevoegen aan Google

     

  • Surf naar m.demorgen.be
  • De Morgen als homepagina
  • Raadpleeg het archief
  • Telex

    De krant

  • Abonneer je
  • Info ivm abonnementen
  • Online krant
  • iPad

    Over De Morgen

  • contacteer ons
  • adverteren op DeMorgen
  • vacatures
  • partnersites

© 2013 De Persgroep Digital - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.

Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.volkskrant.nl.

  • http://the-acap.org/acap-enabled.php
  • Disclaimer CIM Internet
  • Mediargus
  • Reprocopy