dmwielrennen

VDB werkt nu samen met trainer wereldkampioen Evans

DM update  Frank Vandenbroucke en toptrainer Aldo Sassi slaan de handen terug in elkaar. VDB ontmoette de Italiaan, die in het verleden al samenwerkte met onze langenoot en nu onder meer wereldkampioen Cadel Evans en Ivan Basso begeleidt, op het WK in Mendrisio. "VDB is in goede vorm en bovendien voelt hij zich mentaal erg goed. Hij vroeg me of het vermaarde Mapei Sports-centrum zich weer over hem wou ontfermen. Ik sprak erover met topman Giorgio Squinzi en die zag dat wel zitten", zegt Sassi in de Gazzetta dello Sport.

"Klassieker mogelijk"

"We hielden van hem toen hij in het truitje van Mapei Luik-Bastenaken-Luik (1999) won. Nadien liep het spaak, maar iedereen verdient een tweede kans. Als hij het echt wil, ben ik er zeker van dat Frank misschien nog een klassieke zege kan behalen. Dan wel op voorwaarde dat Vandenbroucke ons kan overtuigen van zijn hervonden sereniteit en ons maximale transparantie kan bieden."

Nieuwe ploeg

Toch zal VDB eerst ook een nieuwe ploeg moeten vinden. "Makkelijk gaat dat niet", klinkt het bij 34-jarige renner. "Iedereen vreest dat ik in mijn fouten van weleer ga hervallen, maar die kans is erg klein. Deze week doe ik nog mee in Zele. Nadien gaat de riem eraf en ga ik op reis naar Senegal. Tegen eind oktober wil ik een nieuwe ploeg hebben." (dea)
07/10/09 09u52
      mailIcon Mail een vriend(in)      printIcon Printversie

Lees ook

Alles over

Nuttige links


http://the-acap.org/acap-enabled.php © De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.